Nabídka našich kurzů

 

Kdy začít s výcvikem

Zpravidla čím dříve s pejskem začnete cvičit, tím snadněji vám to půjde a vyhnete se pozdějšímu přeučování nežádoucího chování.

 

Co je náplní kurzu

Náplní tohoto kurzu je naučit majitele jak pracovat se svým pejskem. Dále pak přivolání pejska v přítomnosti ostatních lidí a psů, chůze na vodítku bez tahaní, obraty psa u nohy za chůze i na místě, polohy psa sedni, lehni a vstaň, zdolávání základních překážek, kterými jsou kladina, skok vysoký, odložení, Výcvik vždy zaměřujeme podle stáří, schopností a výcvikových vloh psa.  
Pejsci jsou do skupin rozděleny dle věku.
 

Sozializační program pro štěnata

Socializační program pro štěňata od 8 týdnů do 16 týdnů  -  Vaše štěňě se bude učit správnému chování ve smečce stejně starých kamarádů a v přítomnosti cizích lidí. Dále pak se bude seznamovat s povely, chúzí na vodítku, aport, překonávání překážek k přiměřenému věku štěňete.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurz pro začátečníky

Kurz pro začátečníky od 16 týdnů do 9 měsíců   - ve skupině se pes naučí to nejdůležitější - poslouchat v přítomnosti ostatních psů a lidí, v rušném prostředí. Do skupiny pak pejsek dochází do té doby, dokud nemá všechny cviky stoprocentní.Po absolování kurzu pro začátečniky, je možnost nastoupit do kurzu prodorost. 

 

Kurz pro dorost

Kurz pro dorost od  9 měsíců - do 18 měsíců - skupina pro dorost je určena pro pejsky, kteří již zvládají základní cviky - přivolání,, chůze u nohy bez vodítka, dlouhodobé odložení rušivými vlivy. V případě zájmu je možnost přípravy na zkoušky.